En uygun konut kredisi veren bankalar

En uygun konut kredisi veren bankalar

Bankalardan yeni haber 2 yıl ertelemeli 180 ay vadeli konut kredisi kampanyası başladı.

2 yıl ertelemeli konut kredisi ev alacaklar için büyük fırsat oldu. Konut kredisi faiz oranları düşmesiyle birlikte vatandaşlar ev almak için en uygun konut kredisi veren bankaları araştırmaya başladı. Peki en uygun konut kredisi veren bankalar hangileri ? işte sizler için en uygun kredi veren bankaları araştırdık…

Covid-19 koronavirüs salgınıyla başlayan ekonomik sıkıntılar artık normalleşme sürecine girmiş bulunmasıyla bankalar vatandaşlara destek olmak amacıyla destek kredileri sundu.Bunun yanında konut kredisi faiz oranları düşünce vatandaşlar “en uygun konut kredisi veren bankalar” şeklinde google’de aramalar yapıyor.

Faizlerin düşmesiyle birlikte bazı bankalar , sıfır konutlarda 0,69 faiz oranı , 1 yıl veya 2 yıl ertelemeli imkanlar sunuyor. Ayrıca 15 yıla varan vadeli konut kredisiyle vatandaşlara yeni imkanlar tanıyor. En uygun konut kredisi faizi veren bankalar hangisi araştırmaları yapan vatandaşlar, kredi veren bankaların sunduğu cazip fırsatlar arasında karar vermekte zorlanıyor.

İstanbul,Ankara ve İzmir gibi büyük illerde ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için sıfır konut kredi limitleri 750 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.Bunların dışındaki iller için en fazla 500 bin TL olarak kredi limiti veriliyor.

Hayallerini Erteleme Türkiye Kampanyası

En uygun konut kredisi kampanyası: 2 yıl ertelemeli 180 ay vadeli konut kredisi!

İşte vatandaşlara sunulan 2 yıl ertelemeli 180 ay vadeli konut kredisi kampanyası için istanbul,Ankara ve izmir gibi büyük illerde 750 bin TL , diğer şehirlerde 500 bin TL limitli kredi imkanı devam ediyor.

Bu yeni kampanyada aranan koşullar olarak sadece bir konut için verilecek.

En uygun konut kredisi faiz oranları

Kredi Limiti Faiz Oranları (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti Azami Ödemesiz Dönem

Hayallerini Erteleme Türkiye Kampanyası 36-180 Ay 10.000-1.000.000 TL %0.69

Kredi Tutarı Üzerinden %0.5 24 Ay

1.000.001 – 2.000.000 TL %0.74

2.000.001 TL ve üzeri %0.94

Kredi, 24 ay taksit ödemesiz 156 ay taksit ödemeli toplam 180 ay azami vadeli olabilecektir.

Faiz Maliyet Tablosu

Hayallerini Erteleme Türkiye Kampanyası Alınacak Ücretler (TL)* Maliyet Oranları (%)

Kredi Tutarı Vade (Ay) Faiz Oranı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti Ekspertiz Ücreti Aylık ToplamYıllık Toplam

100.000TL 120 %0.69 Kredi Tutarı Üzerinden % 0.5 – %0.6997 %8.7266

100.000 TL kredi için; kredi tutarı üzerinden %0.5 kredi tahsis ücreti alınır.

Yıllık ve aylık olarak hesaplanan krediye; ekspertiz ücreti, kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler de eklenmiştir.

Konut kredisinde faizler değişti

Kamu bankaları konut kredilerinde faiz değişikliğine gitti.Sıfır konut kredi faizlerde değişiklik yapmazken 2.el konut kredi faizlerinde değişiklik yaptı. Konut almak için kamu bankaları kredi faizlerinde değişiklik yaptı. Sıfır konutlarda değişiklik yapılmazken 2.el konutlarda faizleri değiştirdiler. Sıfır konutlarda %0.64 faiz ile 180 aya varan vade

İlgili İçerik

0.64 faizli konut kredisi başvuru şartları nelerdir?

  1. Kredi başvurusu için kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekir
  2. Kredi tutarının %10’u peşinat olarak verilmesi gerekir
  3. Kredi çekilecek konutun sıfır olması gerekmektedir
  4. Kredi çekecek kişinin bankalarda adli bir dosyasının olmaması gerekir
  5. Kredi talebi minimum ve orta seviyede olmalıdır

0.64 faizli konut kredisi için nasıl başvuru yapılır?

Öncelikli olarak kamu bankalarının (Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank) internet sitelerinden veya mobil şubelerinden ön başvuru yapılır.

Yapılacak değerlendirmeye göre gerekli olan belgeleri teslim etmek için banka şubelerine çağrılacaksınız.

Ön başvuru yapmadan aşağıda liste şeklinde verdiğimiz belgeleri hazırlayarak en yakın banka şubelerine gidip kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Üzerinde TC Kimlik numarasının bulunduğu Belge ( Kimlik veya ehliyet)

Emlak Konut GYO’dan ‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ kampanyası!

Hayallerini erteleme türkiye kampanyasi
Hayallerini erteleme türkiye kampanyasi

Kamu bankalarının açıkladı konut kredi kampanyasının ardından Emlak konut gyo’dan hayallerini erteleme türkiye kampanyasını duyurdu.Her sene düzenlediği kampanyalarla sektörün öncüsü olan Emlak Konut GYO’nun yeni kampanyası toplamda 26 projede geçerli olmak üzere 2 yıl ertelemeli şimdi al 2 yıl sonra öde konut kredisi vatandaşların büyük ilgisini çekti.

Ev alacaklar için sunulan  uygun cazipli konut kredileri yıl sonuna kadar kampanyaların devam edeceği bekleniyor.

26 Dev Proje !

Emlak Konut GYO ‘nun başlattığı hayallerini erteleme türkiye kampanyasında konut aldığında ödemelere 24 ay sonra başlayacak ve şirket bünyesindeki 13’ü tamamlanmış , 13’ü de inşa aşamasında olan toplam 26 proje dev kampanyaya dahil edildi.

Kampanyada aranan şartlar olarak konut fiyatının %80’lik kısmı için sadece kredi kullanabilecek. Kalan yüzde 20’lik kısmı ödeme için ise %5 peşinat ödeyecek. Geri kalan %15’lik bölüm için de üçüncü yılda ödemeye başlayacak.
Faiz oranı ise 15 yıl vadede 0,79 faiz oranı şeklinde uygulanacak. Ayrıca kampanya kapsamında yüzde 10 indirim yapılacak.

İstanbul, izmir ,Denizli, Kocaeli, Konya ve Niğde’de bulunan toplam 26 proje ‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ kampanyasına dahil edildi.

Kaynak : https://hayallerinierteleme.emlakkonut.com.tr/

Hayallerini erteleme türkiye konut kredisine dahil olan projeler

1-Avangart İstanbul
2-Avrupark Hayat
3-Başkent Emlak Konutları
4-Büyükyalı İstanbul
5-Cer İstanbul
6-Düşler Vadisi
7-Ebruli Ispartakule
8-Evora Denizli
9-Evora İzmir
10-Gebze Emlak Konutları 3
11-Göl Panorama
12-İdealist Cadde
13-İstmarina
14-Karat 34
15-Koordinat Çayyolu
16-Köy
17-Merkez Ankara
18-Nidapark İstinye
19-Nidapark Küçükyalı
20-Niğde Emlak Konutları
21-Semt Bahçekent
22-Temaşehir Konya
23-Tual Adalar
24-Tual Bahçekent
25-Validebağ Konakları
26-Yenikoy Konakları

AVANGART İSTANBUL

İstanbul, Kağıthane

Avangard istanbul emlak konut
Avangard istanbul emlak konut

“Şehrin içinde, klişelerin dışında” mottosuyla yola çıkan Avangart İstanbul, Tem Otoyolu üzerinde hem Maslak, Levent İstinye gibi önemli merkezlerin çok yakınında hem de Belgrad Ormanı’nın yanı başında yükseliyor. Proje, 36 bin 750 metrekarelik arsa üzerinde, 11 Blok, 935 daire ve 18 ticari alandan oluşuyor. Avangart İstanbul, içinde yaşayanları mutlu etmeye odaklanıyor. Yürüyüş yolları, parklar, spor alanları ve çocuk oyun alanlarında sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilir ya da yürüyüş mesafesindeki cadde mağazalarda alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Nefis orman havasını içinize çekerek hayatın tadına varmanız ve istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşabilmeniz için Avangart İstanbul hem yeşilin hem de şehrin merkezinde yükseliyor.

SEMT BAHÇEKENT

İstanbul, Başakşehir

Semt bahçekent başakşehir
Semt bahçekent başakşehir

Semt Bahçekent, İstanbul’un gelişen yüzü ve yatırımın yeni gözdesi Bahçekent’te yer alıyor. Yeni projelerle hızla gelişen Bahçekent; Bahçeşehir’e komşu konumu, TEM Otoyolu, İstanbul Havalimanı ve 3.Çevreyolu bağlantı yollarına yakınlığı, Hayat Park’a komşu konumu sayesinde şehri ve doğayı yaşamınızın merkezine taşıyor. Bu büyük projede yaşarken şehrin her noktasına kolayca ulaşabilir, şehrin içinde gürültüsüz ve huzurlu bir yaşama kavuşabilirsiniz. Çünkü Semt Bahçekent, İstanbul Havalimanı ile dünyaya, bağlantı yolları ile İstanbul’a, dev şehir parkına komşu konumuyla da ferah bir yaşama kapılarını açıyor. Emlak Konut güvencesi ve Sur Yapı kalitesiyle en ince detayına kadar özenle tasarlanan Semt Bahçekent; 669 konut, keyifle alışveriş yapacağınız 26 ticari alan, modern mimarisi, sosyal tesisleri, çocuk oyun alanları ve suyun huzur verici etkisinin kullanıldığı keyifle vakit geçireceğiniz yemyeşil peyzaj alanlarıyla adına yakışır bir proje.YORUMLAR YAZ