Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sorgulama

Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru ve sorgulama

Ziraat bankası temel ihtiyaç kredisi 10 bin tl başvurusu nasıl yapılır ? Başvuru sonuçlarını öğrenme için ziraat bankası web sitesinden bireysel destek kredisi sonuçlarını yayınladı.

Ziraat Bankası bireysel temel ihtiyaç destek kredisi sorgulama ?

Pandemi sürecinde kamu bankalarının desteğiyle vatandaşlara destek amacıyla 10 bin tl temel ihtiyaç desteği sunan ziraat bankası onaylanan kredilerin takibi ve sorgulaması için internet sitelerinde yer veriyor.

6 ay vadeli ve 10,000 tl ‘ye kadar limitli temel ihtiyaç kredisi başvuru yapan vatandaşlar kredilerinin ne zaman sonuçlanacağını merakla bekliyor. Henüz başvuru yapmayan vatandaşlar https://www.ziraatbank.com.tr/tr/kampanyalar/bireysel-temel-ihtiyac-destek-kredisi adresinden destek kredisi başvurusu yapabilirler.

Kredisi başvurusu yapıp sonuçlanmasını bekleyen vatandaşlar için ; ziraat bankası web sitesinde sonuçlarının görüntülendiği adres yayınlandı.
Destek kredisi sonuçları için https://www.ziraatbank.com.tr/tr/kampanyalar/bireysel-temel-ihtiyac-destek-kredisi  adresinden isteyen internet bankacılığından başvuru sonucu menüsünden takip edebilir.

Ziraat bankası temel ihtiyaç kredisi sorgulama
Ziraat bankası temel ihtiyaç kredisi sorgulama


YORUMLAR YAZ